DARMOWA wysyłka od 199 zł
kontakt@chemialux.pl
663364860 PON-PT 7:00-15:00

Chemia z Niemiec – zakupy w sklepie internetowym

Zakupy chemii niemieckiej w sklepie internetowym – dlaczego jest taka popularna?

Przez ostatnie lata wielu konsumentów przekonało się o pozytywnym działaniu środków do prania i sprzątania z Niemiec. Przełożyło się to wzrostem zapotrzebowania na te detergenty. Duża część hurtowni zdecydowała się na sprowadzanie ich z zachodniej granicy. Jak wykorzystywana jest chemia gospodarcza z Niemiec  w życiu codziennym? Jakie jest praktyczne zastosowanie oraz jej popularność w domach? Czy zwiększona skuteczność detergentów z zachodu jest możliwa do potwierdzenia?

Zakupy chemii niemieckiej w Polskich sklepach – dlaczego jest taka popularna?

Wielu konsumentów z Polski przekonała się o zwiększonej skuteczności chemii z Niemiec. Jaki czynnik sprawił, że konsumenci przekonali się do sprawdzonej chemii gospodarczej z Niemiec? Główny czynnik to skład. To właśnie produkty, które sprzedawane są za granicą posiadają o wiele bardziej skoncentrowana formułę składu, niż dostępne w naszym kraju. Sprzedawane u nas są bardziej rozcieńczone, przez co są mniej skuteczne i wydajne, w skute cz czego chemia z Niemiec zyskała na popularności. Środki do prania czy sprzątania z krajów zachodnich charakteryzują się większą wydajnością skutecznością podczas ich stosowania. Efekt stosowania chemii zagranicznej widoczny jest już gołym okiem po pierwszym użyciu, dlatego zainteresowanie tymi środkami jest bardzo duże, a klienci zdecydowanie po nie sięgają.

Na rynku chemii gospodarczej często pojawiają się nowości. Klienci często chcą wypróbować wypuszczoną na rynek perełkę, której nie mieli dotychczas wypróbować. Detergent, którego do tej pory nie mieli możliwości trzymać w rękach może różnić się od pozostałych opakowaniem zewnętrznym, kolorem, kształtem lub zapachem, ale głównym czynnikiem zachęcającym do zakupu takiego produktu będzie wspomniana wcześniej skuteczność typowa dla chemii z Niemiec. Na zakup chemii zagranicznej wpływa również nasza podświadomość oraz przyzwyczajenie do sięgania tych lepszych produktów. Od bardzo wielu lat wpajana informacja przez naszych dziadków i rodziców sprawiła, że potrafimy bez zbędnej dyskusji sięgnąć po chemię Niemiecką. Wiadomo nie od dziś, że Niemieckie proszki do prania, żele czy płyny lepiej piorą ubrania, pozbywając się najbardziej uciążliwych zabrudzeń. To właśnie takie rzeczy wpływają zwiększoną sprzedaż tych artykułów, a jej popularną nie maleje.

Różnica pomiędzy polską, a zachodnią chemią gospodarczą.

Na sklepowych półkach czy to w Polsce czy w innym kraju zachodnim znajdziemy ten sam detergent, możemy znaleźć tą sama markę lub producenta chemii niemieckie zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Ich skład może się jednak stanowczo różnić. W niektórych przypadkach, różnica będzie zauważalna gołym okiem. Różnica np. w zapachu gdy chodzi o płyn do płukania lub gęstości w przypadku żeli. Dlaczego ten sam producent produkuje ten sam produkt o zróżnicowanym składzie? Producenci tworzący chemię gospodarczą na rynek polski i niemiecki dążą poprzez podstawowe kryteria. My Polacy rzadko zwracamy uwagę na etykiety i instrukcje zawarte na opakowaniach. Skutkiem  jest zużycie większej ilości detergentu, niż jest to nam potrzebne. Głównym przykładem są proszki do prania, gdzie w większości przypadków odmierzamy go „na oko”. Jednym z ostatnich różnic między chemią niemiecką, a polską jest przyzwyczajenie np. do intensywności zapachu oraz aspektu dbania o środowisko.

Wzrost zainteresowania chemią Niemiecką w Polsce, cechy wyróżniające.

Produkty takie charakteryzują się mnóstwem właściwości, charakterystycznych dla danego produktu. W przypadku wybranych produktów piorących, środki te są delikatniejsze dla tkanin. Przy długotrwałym stosowaniu proszki czy płyny znacznie lepiej chronią kolory przed wypłukaniem. Bardziej skoncentrowane produkty, pozwalają na zużycie mniejszej ilości produktu – zalecanej na opakowaniu przez producenta. W ten sposób Polskie produkty, posiadają unikalne cechy lecz w ograniczonym stopniu. Do najbardziej cenionych cech należą przyjemny długo utrzymujący się zapach oraz skuteczność w zwalczaniu plam. Statystyki mówią same za siebie. Popularność dotycząca chemii Niemieckiej na polskim rynku nie słabnie i jest rozpoznawalna na polskim rynku bez problemu.