◊ Zakładanie konta:
Aby otworzyć panel użytkownika, kliknij na odnośnik „Zaloguj się", który znajduje się w górnym pasku menu strony. W panelu użytkownika między innymi możesz zmieniać swoje dane czy sprawdzać stan swojego zamówienia.
W celu dokonania rejestracji należy kliknąć na odnośnik „Zaloguj”, który jest umieszczony w górnym menu strony. Po przejściu do panelu użytkownika, należy wypełnić formularz rejestracyjny. Pola wymagane do założenia konta zaznaczone są gwiazdką (*). Na końcu należy zapoznać się i zaakceptować warunki regulaminu wyświetlone z prawej strony.
Po wysłaniu zgłoszenia, na podany podczas rejestracji adres, dostaniesz e-mail potwierdzający. Po dokonaniu pełnej rejestracji, czyli uzupełnieniu adresu dostawy, możesz już dokonywać zakupów w naszym sklepie.


◊ Logowanie
Aby zalogować się wystarczy kliknąć na odnośnik „Zaloguj” w górnym pasku menu strony.

◊ Twoje zakupy:
Wybierając „Zamówienia” w panelu użytkownika, możesz wyświetlić listę wszystkich swoich zakupów w naszym sklepie. Aby obejrzeć szczegóły oraz stan realizacji, wystarczy kliknąć na wybrane zamówienie. Wszelkie informacje o zamówieniach możesz uzyskać także kontaktując się z naszym sklepem wysyłając e-mail na adres zamówienia@e-chemia.eu.

◊ Zmiana danych:
W każdej chwili możesz zmienić swoje dane. Możesz to zrobić, używając panelu użytkownika. Jeżeli chcesz zmienić dane w zamówieniu, które jest w trakcie realizacji (adres wysyłki, dane do faktury), musisz skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta wysyłając e-mail na adres sklep@e-chemia.eu lub telefonicznie pod numerem 56 623 20 24 w godz. 8-15. Zmiana danych będzie możliwa tylko i wyłącznie przed realizacją wysyłki.

◊ Problemy z kontem:
Jeżeli nie możesz się zalogować, używając swojego loginu i hasła, przede wszystkim sprawdź czy nie masz włączonego klawisza Caps Lock, który uruchamia wpisywanie tekstu dużymi literami.
Jeżeli zapomniałeś hasła, wejdź do panelu użytkownika klikając na „Moje konto” w górnym pasku menu, a następnie wybierz „Zapomniałeś hasła?”. W odpowiednie miejsce wpisz adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Po kliknięciu na przycisk system wyśle na Twój adres nowe hasło.